7.9.2006 => Čus trus:)Hlásim se se super novinkama... Za prvý: Měli sme koncert v Želenicích, kterej se domluvil tak kurevsky rychle, že sem Vám ani nestačil dát vědět na stránky:(, za což se teda omlouvam... Ale FOTKY ZE ŽELENIC amozřejmě máme.
A zejtra vyráží 6th Dimension do jednoho útulnýho plzeňskýho studia, takže se těště na placky...
Kritiky, pochvaly, objednávky v GUESTBOOKU...
Tak čus voli... Zeuss

15.8.2006 => Že zdravim. Ouplně nejdřív se chci omluvit za ouplně mega dlouhou mezeru v aktualizaci zas. Ale teď to zas zkusim nějak rozfungovat.
K chodu kapely: Přišli sme zase o zpěvmana, takže sme se rozhodli už nikoho dalšího nehledat a bereme to do vlastních rukou. ZAKK se u nás stal hlavnim křičmanam a zbytek děláme nějaký ty vokály a výkřiky. V půlce září se chystáme do studia, tak pak bude na webu echo o tom všem.
Co že?? Kdo si to furt tady stěžuje?? Napište to radši do GUESTBOOKU, mam nějaký zalehlý uši.....
Čus trus... Zeuss

14.1.2006 => Zdravim ve spolek. Po dlouhé době opět aktualizace. Ale za to je pořádně nabitá. Máme tady fotky z TERASY a taky fotky z ROKÁČE Z 2.12.
A do zkušebny se nám nastěhoval zrovna včera nový návštěvník... Je to Radek Kopel z NPLMD, který s námi teď bude bydlet..
A to je vlastně všechno, tak toho zas tolik nebylo.
Jestli mě někdo chce poslat do řiti nebo cokoliv jinýho, tak to čekam v GUESTBOOKU...
A buďte prosím aspoň trochu slušní... Zeuss

28.11.2005 => Zdravim, zdravim souputníci. Máme tady jednu VELEDŮLEŽITOU zprávu. Zpěvák KARLOSS nás po jeho dlouhé úvaze OPUSTIL. Rozešli jsme se v dobrém a tudíž žádné konflikty či výměny názorů nebyly.
Nicméňe, 6th DIMENSION si našla ZPĚVÁKA nového. Osmnáctiletý mostečan Víťa Musílek posílil v nejlepší dobu naše řady a DIMENZE opět šlape na plno. Mimochodem KONCERT V ROKÁČI už proběhne s Víťou, tak se přiďte podívat na změnu...
Názory čekám v GUESTBOOKU...
Tak doufam, že se uvidíme... Zeuss

30.9.2005 => No já jenom, že ty data dalších koncertů a seznam kapel je už stanovenej, tak mrknětě do těch KONCERTŮ a hlavně nás přijďte podpořit... Hlašte se mi všichni v GUESTBOOKU...
Čuuuus... Zeuss

14.9.2005 => Ahoj, ahoj, ahoj. Hlásím se s nejaktuálnějšími novinkami. Je jich poměrně hodně, ale většina je stejného, ne však nepříjemného, rázu. Informace jsou to příznivé zejména pro fanoušky kapely. Byl přidán další KONCERT a v plánu je jeden další mostecký koncert + výlet za hranice města do Chomutova. K těmto akcím zatím ale není stanoveno datum. Hlašte se mi všichni v GUESTBOOKU...
Ahoj, ahoj, ahoj... Zeuss

4.9.2005 => ŠPIRDA- bývalý kytarista 6th Dimension se vrátil a byl opět přidán do SESTAVY. Dále byl přidán KONCERT, datum koncertu i seznam kapel je prozatím spíše orientační. Názory čekám v GUESTBOOKU...
Zdravím všechny příznivce kapely... Zeuss

16.6.2005 => Tak se po kure*sky dlouhý době opět hlásim s novinkama, kterejch je docela hafec.
Začněme třeba tim, že po dalším neůspěšném hledání nového kytaristy jsme se rozhodli, že zůstanem ve čtyřech.
Názory čekám v GUESTBOOKU...
A koukam, že těch novinek zas tolik neni... tak se tu mějte a hlavně se nepoblejte... Zeuss

25.4.2005 => Hlásím, že koncert v Praze proběhl veleúspěšně a dokonce sme se prej i líbili. Zvuk byl dobrej a set taky v rámci možností dobře odehranej... Hráli jsme sice jen ve čtyřek, ale ani tak to nebylo nejhorší.
Situace v kapele: V kapele proběhla další personální změna. Už s námi nehraje Bohouš, protože nestíhal a tak po vzájemné domluvě jsme jeho působení v 6th DIMENSION ukončili. Nicméně neztráceli jsme čas a kontaktovali jsme Pepika Krále, který naši nabídku přijal a dnes s ním proběhne první zkouška.
Profil Pepi Krále a Bohoušův náhrobek se brzy objeví na webu...
Názory čekám v GUESTBOOKU...
Zdar a sílu... Zeuss (a taky čest)

13.4.2005 => A máme tady další aktualizaci. Je přidán BOHOUŠŮV a KAREL má již novou fotku na profilu.
Přidán je nová sekce EX-ČLENOVÉ a v ní zatím pouhopohý jediný člověk (což je ale samozřejmě dobře). Do této sekce se dostanete také pomocí rakve v pravé horní části vašeho velectěného monitoru.
A taky se nelekejte těch novejch tlačítek.
Názory čekám v GUESTBOOKU...
Čus všem

4.4.2005 =>  Zdravíme všechny návštěvníky. První zkouška s Bohoušem proběhla fajnově. Bohouš se doma naučil 6 písniček, které jsme jen lehce dolazovali, navíc přidal pár nápadů a inovací, což není nikdy na škodu.
A taky už ho mam vyfocenýho, takže se jeho profil co nejdříve objeví na stránkách. Karel má také nové foto, taky bude na stránkách.
Zdravim...

25.2.2005 => !!!KYTARISTA NALEZEN!!! Tak sme konečně našli kytaristu. Je z Ústí, jmenuje se Bohouš a hrál s Karlossem v kapele Hydrarrgyrum.
Při nejbližší příležitosti udělám foto, napíšu profil a hodim ho na stránky, abyste nebyli ochuzeni o informace.
Zatím zduřte, hormony vybuřte...

30.1.2005 => Dnes proběhla zkouška. Karel nedorazil, protože byl v nemocnici, ale přišel se na nás podívat Radek Kopel, aby zhodnotil náš projev a naší tvorbu.
A praskli sme strunu, tak se muselo jet pro novou kytaru.
To je zatím vše. Příští týden se opět ozvu...

8.1.2005 => Vítáme v novém roce všechny příznivce či nahodile zbloudilé jedince na těchto stránkách.
Bylo přidáno pár ODKAZŮ na spřátelené kapely.
Byly přidány FOTKY Z ROKÁČE.
Na zkoušce jsme přivítali adepta na post kytaristy: Pláňu. Pláňa ale členství odmítl z časových a také finančních důvodů (bohužel).
A máme ostříhaného zpěváka a oholenýho bubeníka. Krátkovlasost a holobradkost je k vidění ve FOTKÁCH

.

19.12.2004 => Proběhla zkouška s novým adeptem na post kytaristy. Jmenuje se Michal a je z Loun. Jeho profil se na stránkách brzy objeví.

10.12.2004 => Dnes přichází zdrcující zpráva týkající se kapely. Kapelu 6th Dimension opustil doprovodný kytarista Péťa Špiroch.
Nicméně dimenze se neztrácí, ale hledá nového kytaristu.
Pro dnešek konec hlášení.